IMG 0602

IMG 3425

 

Terapie INNMEDIS z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz fibryny zapewniają zdrową i naturalnie piękną skórę bez obaw o sztuczny lub karykaturalny wygląd. Jest to system w pełni autologiczny, bowiem jako wypełniacza używamy krwi pobranej od pacjenta. Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna są jej wytworami. Występuje pełna zgodność tkankowa, dlatego produkt nie zostanie odrzucony przez nasz organizm, nie zajdzie reakcja alergiczna.

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi autologicznej, co daje maksymalne bezpieczeństwo zabiegu,

Fibryna to doskonały koncentrat komórkowy, którego w krwi znajdują się małe ilości. Z tego powodu stanowi cenny wytwór, odznaczający się wyższą jakością. Po podaniu do tkanek miękkich powoli łączy się tworząc naturalną, trójwymiarową sieć.

W naszej Klinice oferujemy 3 różne terapie osoczem bogatopłytkowym oraz fibryną:

1. Osocze bogatopłytkowe PRP - (25-35 lat*, skóra bez znaczących oznak starzenia się, potrzebująca rewitalizacji)
Twoja nie wykazuje jeszcze oznak starzenia? To świetny moment, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek mimicznych i cieni pod oczami! Postaw na zabiegi z użyciem skoncentrowanego osocza PRP.

Czynniki wzrostu oraz składniki odżywcze zawarte w osoczu spowalniają procesy starzenia się skóry. Poprawiają także jej koloryt i elastyczność oraz wzmacniają naczynia krwionośne. Zabieg z wykorzystaniem skoncentrowanego osocza PRP jest nieinwazyjny i dyskretny. Efekt to wypoczęta skóra pełna naturalnego blasku.

2. Osocze bogatopłytkowe PRP + fibryna PRF - (35-45 lat*, pierwsze oznaki starzenia się skóry, głównie okolice oczu i ust, lekkie i średnie zmarszczki)
Na Twojej twarzy pojawiły się drobne zmarszczki w okolicy ust, oczu czy bruździe nosowo-wargowej? To pierwsze, naturalne oznaki starzenia się skóry. Dzięki terapii skoncentrowanego osocza PRP z iniekcyjną fibryną PRF możesz go zatrzymać.

3. Fibryna PRF - (45+ lat*, widoczne oznaki starzenia, średnie i głębokie zmarszczki, utrata jędrności, okolice oczu, głowy)
Z biegiem czasu zmniejsza się gęstość skóry jak i grubość jej poszczególnych warstw. To przekłada się na utratę elastyczności oraz uwidocznienie zmarszczek i cieni spowodowanych ubytkami w tkance. Po 45 roku życia skóra potrzebuje nie tylko rewitalizacji, ale przede wszystkim odbudowy. Z pomocą przychodzi nasza terapia - połączenie zaawansowanej fibryny z iniekcyjną fibryną.

W terapii dokonujemy odbudowy struktury skóry, wzrostu syntezy kolagenu oraz wytworzeniu nowych włókien elastynowych. Pod skórą tworzy się trójwymiarowa macierz, która daje efekt czasowego wypełnienia, będącego jednocześnie procesem odbudowy. Iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa z komórkami macierzystymi dokonuje intensywnej rewitalizacji wybranych obszarów.

*podany wiek jest tylko przykładowy, terapię dobieramy indywidualnie do każdego klienta

 Przeciwwskazania:

  • choroby krwi
  • białaczki, szpiczaki
  • leczenie antykoagulantami
  • choroby wynikające z autoagresji
  • nowotwory (i 5 lat po zakończeniu leczenia)
  • schorzenia wątroby
  • stosowanie aspiryny i innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych
  • ciąża i okres laktacji
  • ostre zakażenia i stany zapalne

Dla uzyskania najlepszych efektów należy wykonać serię 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

291498512 576341460526460 3796729358763846872 n

Osocze:

Twarz  700 złotych
Twarz, szyja, dekolt 1000 złotych

 

Fibryna:

Twarz   700 złotych
Twarz, szyja, dekolt 1000 złotych
Okolice oczu  600 złotych
Skóra głowy  700 złotych

 

Osocze + fibryna

Twarz   900 złotych
Twarz, szyja, dekolt 1200 złotych

ul. Topolowa 3, 09-400 Płock
(wejście od ul. Kazimierza Wielkiego 26)

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9 - 20
Sobota – 9 - 15
Niedziela - nieczynne
Bezpośredni kontakt
kontakt@klinikalukasiak.pl
+48 501 165 342
Znajdź nas na:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Klinika Urody Joanna Łukasiak 2017. Projekt i wykonanie: HEDEA